İLK KEZ DEKOLTE!

Murat Saraçoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği 'O..... Çocukları' filminin galası önceki akşam yapıldı. Filmde başrol oyuncularından Demet Akbağ, derin göğüs dekolteli kıyafetiyle galaya damgasını vurdu.

Magazin

İLK KEZ DEKOLTE!  İlk kez böyle bir kıyafetle objektiflere yansıyan Akbağ, filmden çok umutlu olduğunu söyledi. Filmin galasına, senaristi Sırrı Süreyya Önder ve oyuncular başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.
Senaryodan çok etkilendiğini ifade eden filmin başrol oyuncusu Özgü Namal ise, '28 yaşında Dona yani Donatella isimli bir kızı oynuyorum. Babası Türk, annesi İtalyan. Bu kadar çok kadının bir arada olduğu bir senaryo daha önce hiç okumadım. Önyargılarınız değişebilir hayat kadınlarına karşı. Onların da birer anne olduğunu hatırlayabilirsiniz. Kendinizi onların yerine koyabilirsiniz. Kadın olduğunuz için anaçlık, annelik, şefkat gibi duygularınız kabarabilir' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: