İLK KEZ GECCE.COM'DA, BUGÜN GAZETELERDE..

Esra Balamir'in günlerdir başını ağrıtan 'Onur Gülmek ile aşk yaşıyor!' haberleri dün kendisi tarafından yalanlanmıştı. Balamir, dün ilk kez gecce.com'a konuşmuştu.

Magazin

İLK KEZ GECCE.COM'DA, BUGÜN GAZETELERDE.. İşte Gecce.com'un haberi:

Geçtiğimiz günlerde internet sitelerinde yalan yanlış haberi yapılan Esra Balamir, sessizliğini bozdu ve gecce.com'a konuştu.

'Onur Gülmek'le sadece arkadaşız, ben başkasıyla beraberim!'

Çıkan haberler yüzünden günlerdir çok huzursuz olduğunu, gecceleri gözüne uyku girmediğini ve bu tür yalan yanlış aşk haberlerinin ilişkisini son derecede zedelediğini belirten ünlü şarkıcı Esra Balamir, hakkında çıkan haberin 'skandal' boyuta ulaşması üzerine bir basın bülteni hazırlayıp duruma açıklık getirdi. İşte Esra Balamir'in basın açıklaması:

'Son günlerde gerek yazılı basında ve gerekse görsel basında Onur Gülmek ve benim hakkımda yayınlanan haberlerin gerçekle uzaktan yakından alakası bulunmamaktadır.

Kasıtlı olduğunu düşündüğüm, arkadaşlık ve aşk kavramlarını birbirinden ayıramayan tamamen yıpratmaya yönelik bu tip haberler son derece seviyeli ve bir okadarda ciddi olan ilişkimi derinden etkilemektedir. Defalarca arkadaşım olduğunu beyan ettiğim Onur Gülmek'le olan ilişkimin kamuoyuna yanlış aksettirilmesi beni son derece üzmektedir. Hassas ve dikkatli davranılmasını tüm basın mensupları arkadaşlardan rica ederim.'

İşte Günaydın'ın haberi

Onur'la değil başka biriyle beraberim

Esra Balamir, Demet Akalın'ın eski sevgilisi Onur Gülmek ile aşk yaşadığı ve ona aşkını ilan ettiği haberlerine ateş püskürdü. Gülmek ile sadece arkadaş olduklarını ve adını vermeyeceği başka biri ile ciddi bir ilişki yaşadığını söyleyen Balamir, hakkında çıkan bu haberlerin ilişkisine de zarar verdiğini belirtti. Balamir sözlerini şöyle sürdürdü:

Kasıtlı yapılıyor!
"Bu haberlerin kasıtlı yapıldığına inanıyorum. Onur benim çok yakın arkadaşım. Arkadaşlık ve aşk kavramlarını birbirinden ayırabiliyorum. Ayrıca benim çok ciddi bir ilişkim var. Bu tür haberler yaşadığım ilişkiyi de derinden etkiliyor. Onur'la arkadaşlıktan öteye gitmeyecek bir dostluğumuz var o kadar. Ayrıca çok mutlu bir birlikteliğim var ve her an evlenebilirim."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: