İLKBAHAR’A GİRERKEN VAKKO ERKEK YENİ SEZON KOLEKSİYONU’NDAN ÖNE ÇIKANLAR

Yeni mevsimle birlikte İlkbaharın değişken havasına karşılık gardıroplarına hafif ama tartışmasız şık parçalar eklemek isteyenler için Vakko Erkek bahar koleksiyonu ilk adres.

Magazin

İLKBAHAR’A GİRERKEN VAKKO ERKEK YENİ SEZON KOLEKSİYONU’NDAN ÖNE ÇIKANLAR Serin bahar akşamları için hazırlanan sürücü ceketleri, ten yumuşaklığında güderiler, keten ve yine camel’in en zengin tonlarındaki güderi safari ceketler, astarsız trench coat’lar, pilot ve kolej montları ile zengin bir dış giyim koleksiyonu arasından seçim yapabilirsiniz.

Yine ilkbahar için Vakko’dan ilk öneriler : geleneksel ve spor şıklığı eş zamanlı sunan tek ceket koleksiyonundan bir çok seçeneği bir arada bulmak mümkün. Naturel renkler ve mavi tonlarının hakim olduğu koleksiyonda, mikro ve makro desenli kareler, belirgin veya derin geometrik desenler, astarsız, yarım astarlı ve tam astarlı ceketlerdeki sedef düğmeler farklı bağlantılarla zenginleşiyor.

Sadece İlkbahar koleksiyonunu tamamlamak adına seçilen oxford, driver, loafer ve derby tipi ayakkabılar ise bu sezonun gözdeleri.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: