İlker Aksum ile Burçin Abdullah ayrıldı!

Başrolünü oynadığı “Selam” filmi cuma günü gösterime girecek olan Burçin Abdullah’ın, “20 Dakika” dizisinin başrol oyuncusu İlker Aksum’la başlayan ilişkisi kısa ömürlü oldu.

Magazin

İlker Aksum ile Burçin Abdullah ayrıldı! 42 yaşındaki Aksum ile kendisinden 16 yaş küçük olan Abdullah Kanal D’nin Gold Film imzalı dizisi “Kötü Yol”da yakınlaşmıştı.

Dizi bittikten sonra da görüşen çiftin ilişkisi geçen günlerde noktalandı. Geçen yıl biten evliliğinin ardından özel hayatıyla anılmak istemeyen Aksum, Abdullah ile ilişkisinin ortaya çıkmasından çok rahatsız oldu ve haberin nasıl yayıldığını öğrenmeye çalıştı.

Güzel oyuncuyla basına görüntü vermemek için çok dikkatli davranan Aksum, dışarıda görüşmek yerine Etiler’deki evinde buluşmayı tercih ediyordu. Aksum, birkaç hafta önce bir cafe’de görüntülendiğinde “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusunu geçiştirmeye çalışmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: