İlker Aksum nişanlandı ve tedavi olacak

İlker Aksum’un hem aşk hem iş hayatında şansı açıldı.

Magazin

İlker Aksum nişanlandı ve tedavi olacak Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi “Mardin İşi”nde başrolü üstlenen oyuncu, sevgilisi Şeyma Şener’le de evlilik kararı aldı. Çift, kısa bir süre önce nişan yüzüklerini taktı.

Tedavi olup öğüt alacak
İLKER Aksum’a “uyuşturucu içmek ve bulundurmak” suçundan açılan davanın ilk duruşmasında karar çıktı. Oyuncunun Beşiktaş’taki evinde 5 Ağustos 2013’te yapılan aramada uyuşturucu bulunmuş, Aksum bağımlı olmadığını ve sadece denemek amacıyla iki kez kullandığını söylemişti. İstanbul Adalet Sarayı 27. Sulh Ceza Mahkemesi, ilk duruşmada Aksum’un tedavi olmasına ve bir yıl süreyle denetimli serbestlik tedbirine tabi tutulmasına karar verdi. Karara göre oyuncuya rehberlik edecek bir uzman görevlendirilecek. Uzman, Aksum’u uyuşturucu kullanmanın etki ve sonuçları hakkında bilgilendirecek, ayrıca ona sorumluluk bilincinin gelişmesine yönelik olarak öğütler verecek, yol gösterecek.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: