İLKER AKSUM'UN YARALANDIĞI O SAHNE!

Oyun Atölyesi’nin sahneye koyduğu “Macbeth” oyunun provası sırasında kılıçla başından yaralanan İlker Aksum, kendini çabuk toparladı ve önceki gün kendisini istemeden yaralayan Saygın Soysal’la birlikte izleyici karşısına çıktı. Kılıçlı sahne bu kez kansız tamamlandı.

Magazin

İLKER AKSUM'UN YARALANDIĞI O SAHNE! “Macbeth” adlı oyunun genel provası sırasında yaralanan ve başına altı dikiş atılan İlker Aksum, sadece bir gün dinlenip yeniden sahneye döndü ve gala gecesinde izleyicinin karşısına çıktı. Rol arkadaşı Saygın Soysal'la karşı karşıya geldiği sahnede Saygın'ın kılıç darbesiyle başından yaralanan Aksum, artık çok daha dikkatli davrandıklarını söyledi: ”Oyunda inandırıcı olabilmek için gerçek kılıç kullanıyoruz ama demek ki biraz daha dikkat etmemiz gerekiyormuş. Oyun ne kadar önemliyse sağlığım da bir o kadar önemli. Neyseki bir sorun kalmadı. İlk gün biraz sarsıldım ama şimdi iyiyim ve işimin başındayım.”


Fotoğraflar için tıklayınız
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: