İlker Kaleli: Böyle bir iddiayı kanıtlayacak herkese...

İlker Kaleli'nin Kanbolat Görkem Arslan'ı Poyraz Karayel'nin kadrosundan çıkarttırdığı yönünde atılan iddiaları taraflar sert bir dille yalanladı. Kaleli yaptığı açıklamada " Böyle bir iddiayı kanıtlayacak herkese her türlü bedeli ödemek üzere kapım açık" dedi.

Dizi Galeri

İlker Kaleli: Böyle bir iddiayı kanıtlayacak herkese... Poyraz Karayel'in Sefer'i Kanbolat Görkem Arslan diziden ayrıldı. Bu ayrılıkla ilgili ortaya atılan iddiaları hem Limon Yapım hem de İlker Kaleli sert bir dille yalanladı. Kanbolat Görkem Arslan'ı İlker Kaleli'nin "onunla çalışmak istemiyorum" diyerek dizinin kadrosundan çıkarılmasını istediği iddia edilmişti.

İLKER KALELİ'NİN KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMASI:

İşime, setime ve iş arkadaşlarımın tümüne olan sevgi ve saygımdan böyle alçakca bir iddiaya karşı sessiz kalamadım. Sadece şunu bilmenizi isterim ki benim "ya o, ya da ben" gibi bir tavırla, ya da herhangi bir başka tavırla, bir oyuncunun veya set ekibinden bir arkadaşımın işine son verilmesinde bir fikir beyan etmem, ilgim olması asla söz konusu değildir. Böyle asılsız bir iddiayla sizlerle karşı karşıya kalmış olmaktan ve okumuş olduklarımdan dolayı çok üzgünüm. Ne yazık ki bir tane kaynağı belirsiz, kimliği belirsiz instagram hesabından yapılan bir yalan haber, bir iftira, tamamen işini yapmaya çalışan ve sadece bununla uğraşan insanların üzerine bu kadar rahat atılabiliyor. Böyle bir iddiayı kanıtlayacak herkese her türlü bedeli ödemek üzere kapım açık. Bu haberde parmağı olan ve imza atanları ise vicdanları ve haysiyetleri ile başbaşa bırakıyorum. Teşekkürler.


LİMON YAPIM'DAN YAPILAN AÇIKLAMA:


Yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan'ın, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in dün akşam yayınlanan 46. bölümünün ardından sosyal medya da bir takım asılsız haberler çıkmıştır. Dizinin sevilen oyuncularından Kanbolat Görkem Arslan’in rol arkadaşı İlker Kaleli ile sette yaşadığı sorunlar yüzünden diziden ayrılacağını dair haberler asılsız ve gerçek dışıdır. Yapılan haberler ve yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır. Dizi 2.sezon kapsamında planlandığı sürecinde devam etmektedir.

Limon Film’in prensipleri gereği; birlikte çalıştığı hiçbir oyuncunun sözüyle başka bir oyuncunun işine son vermesi asla söz konusu olamaz.

Sosyal medya da yer alan yorumlar ve haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Kamuoyuna duyurulur.

Bunlarda ilginizi çekebilir: