İlker Kaleli çaldı, sevgilisi Sıla söyledi!

Sanatçı Sıla Gençoğlu'nun yeni şarkısının düzenlemesini sevgilisi İlker Kaleli yaptı. Ünlü oyuncu, şarkının akustik ve elektro gitarlarını da çaldı.

Magazin

İlker Kaleli çaldı, sevgilisi Sıla söyledi! Oyunculuğun yanında müzikle de ilgilenen ve rol aldığı 'Poyraz Karayel', 'Dip', 'Silsile' gibi birçok projenin şarkılarına sesiyle hayat veren İlker Kaleli, bu kez sevgilisi Sıla’nın yeni single’ı için stüdyoya girdi. Hürriyet gazetesinden Sinem Vural'ın haberine göre; Kaleli, Duman grubuna ait şarkının hem düzenlemesini yaptı hem de akustik ve elektro gitarlarını çaldı.

Sıla-İlker Kaleli'nin deniz keyfi!

Sıla-İlker Kaleli'nin deniz keyfi!İskender Paydaş'ın Bodrum’daki müzik stüdyosunda çalışan Sıla ve İlker Kaleli’nin sürpriz işbirliği, müzisyen Umut Yaşar Sarıkaya'nın sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla ortaya çıktı.

Sıla ve İlker Kaleli'nin manzaralı sohbeti

Sıla ve İlker Kaleli'nin manzaralı sohbeti
SILA'DAN BİR İLK
Müzik kariyerinde ilk kez kendi yazmadığı bir şarkıyı yayınlamaya hazırlanan Sıla’nın single’ı, önümüzdeki günlerde çıkacak.

Sıla'dan İlker Kaleli'ye mesaj: 40 yıl seni bekledim!

Sıla'dan İlker Kaleli'ye mesaj: 40 yıl seni bekledim!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: