İlker Kaleli hangi dizide rol alacak?

İlker Kaleli'nin Fox TV'de yayınlanacak olan bir dizide rol alacağı iddia edildi. Burçin Terzioğlu ile ilişkisini noktalayan Kaleli'nin depresyona girdiği ve tükenmişlik sendromu yaşadığı söyleniyordu.

Dizi Galeri

İlker Kaleli hangi dizide rol alacak? 'Poyraz Karayel' dizisinde tanışıp aşk yaşadığı Burçin Terzioğlu'undan ayrıldıktan sonra depresyona girdiği iddia edilen İlker Kaleli geçtiğimiz gün motoruyla trafikte görüntülenmiş ve magazin muhabirleriyle ayak üstü sohbet etmişti. Oyuncu önümüzdeki sezon televizyonda yayınlanacak bir dizi için görüşmeler yaptığını açıklamıştı.

İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu'yla barıştı mı?

İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu'yla barıştı mı?Marlon Kemal’i mi canlandıracak?

İlker Kaleli'nin açıklamalarının ardından bomba bir iddia ortaya atıldı. Oyuncunun Fox TV'de yayınlanacak olan Most Production’ın 1970’li yıllara damgasını vuran efsane savcı Marlon Kemal’in hikayesinde başrolü oynayacağı söylendi.

Burçin Terzioğlu'ndan şaşıran hamle!

Burçin Terzioğlu'ndan şaşıran hamle!Marlon Kemal kimdir?

Marlon Kemal, 1938 yılında Trabzon, Of’ta doğmuştu. Lakabını, Marlon Brando’ya benzerliğinden alan Kemal Şimşek, gündüzleri suçlulara göz açtırmayan ve gecceleri ise suç aleminin göbeğine dalan biri olarak bilinirdi.

İlker Kaleli'yi güldüren soru!

İlker Kaleli'yi güldüren soru!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: