İlker Kaleli'nin olaylı geccesi!

İlker Kaleli bir doğum günü için gittiği mekandan ayrılırken olaylar çıktı. Koruma görevlileri magazin muhabirlerinin üzerine yürüdü. İlker Kaleli olaylardan haberi olmadığını söyledi.

Magazin

İlker Kaleli'nin olaylı geccesi! Son olarak 'Poyraz Karayel' dizisinde rol alan İlker Kaleli önceki gün Arnavutköy'de bir mekandaydı. Bir doğum günü partisine katılan oyuncu mekandan çıkarken olaylar çıktı. Önce mekanın sahibi olduğunu iddia eden bir kişi, muhabirleri tehdit ve hakaretlerle oradan kovmaya çalıştı. Kısa süre sonra içeriden üç görevli eşliğinde çıkan ve aracını kapıya kadar yanaştıran İlker Kaleli, “Bizler bunu mu hak ediyoruz?” diyen muhabirleri duyunca yanlarına gidip “Neler oluyor?” diye sordu. Muhabirler olanları anlatınca da "Benim haberim yok. Ben kimseye böyle bir istekte bulunmadım" dedi. Sonrasında ise muhabirlere kısa bir röportaj verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: