İllüzyonist Aref geliyor!

Yetenek Sizsiniz ile ünlenen İllüzyonist Aref Bostancı Gösteri Merkezi'nde büyük bir şova imza atacak.

Kültür-Sanat

İllüzyonist Aref geliyor! Türkiye’nin son yıllarda en önemli çıkış yapan showman’i Mentalist - İllüzyonist Aref Ghafouri, yeni sahne gösterisi “The Others” ile Türkiye ve Dünya turnesine hazırlanıyor.

Tiyatral iki bölüm şeklinde sahnelenen gösterinin ilk bölümünde, izleyiciler kendilerinin de içerisine dâhil oldukları birbirinden özel ve gerilim dolu gösteriler izleyecekler ve yaşayacaklardır. İkinci bölümde; izleyicilerin kanını donduracak gerilim dolu gösteriler ileSahne alacak olan sanatçı, gösteri bittiğinde izleyicilerde büyük ve özel bir anı bırakacaktır.

Gösteride izleyenleri orta çağ gizemlerine götürecek olan Aref Ghafouri, İnsanoğlunun cevap bulamadığı doğa üstülüklere, farklı bir yorum getirecektir. The Others; insanlar dışındaki diğer güçleri, enerjileri ve onların Dünya hayatına etkilerini anlatan bir kurgu içermektedir.

Gösteride; telepati, telekinezi, mind reading, psikoloji ve beden dili gibi teknikler ile izleyiciyi şaşırtan Aref Ghafouri, Türkiye de ilk defa gerçekleşecek olan gerilim tarzındaki bu gösteri için yaklaşık 1 yıllık önemli bir araştırma ve çalışma yapmıştır.

Yetenek Sizsiniz Aref (final)

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: