İMAM NİKAHLI EŞİ KARDEŞİ ÇIKTI!

Mustafa Topaloğlu'nun imam nikahlı eşi Derya Hanım, 'Topaloğlu' soyadını kullansın diye ünlü türkücünün babası tarafından kendi nüfusuna yazdırılmış..

Magazin

İMAM NİKAHLI EŞİ KARDEŞİ ÇIKTI! Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu'ndan uzaylılara yakışır icraat! Topaloğlu'nun imam nikahlı eşi Derya Hanım'ın nüfusta kardeşi olarak kayıtlı olduğu iddia edildi! Resmi nikahlı eşi Hasibe Hanım boşanmaya yanaşmadığı için ünlü türkücünün 10 yıldır birlikte yaşadığı Derya Hanım 'Topaloğlu' soyadını kullanamıyormuş. Mustafa Topaloğlu bu durumu ortadan kaldırmak için çareyi imam nikahlı eşini ailesinin nüfusuna yazdırmakta bulmuş.

EVLATLIKTAN REDDEDİLDİ

Kızlarının 'Topaloğlu' soyadını taşıyabilmesi için Derya Hanım'ın ailesi, kızlarını evlatlıktan reddetmiş. Ardından da Mustafa Topaloğlu'nun anne-babası Derya Hanım'ı kızları olarak nüfusa kaydettirmiş. Eski soyadı 'Yüksel' olan Derya Hanım böylece nüfus kayıtlarına 'Derya Topaloğlu' adıyla, ünlü türkücünün kardeşi olarak geçmiş.

TÜRBANI ÇIKARDI DÜĞÜNE GİTTİ!


Mustafa Topaloğlu'nun imam nikahlı eşi Derya Hanım, en son Mehmet Ali Yılmaz'ın oğlunun düğününe türbansız olarak katılmıştı. Derya Hanım, 'Türbandan dolayı saç diplerim yara oldu. Altı ay tedavi gördüm, sonra da takmayı bıraktım' demişti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: