İNGİLİZLER DE SÜPERSTAR'A HAYRAN OLDU!

Mayolu pozlarını İngiltere’de okuyan yeğeni Zoran’a gönderen Ajda Pekkan, İngiliz gençlerini de kendisine hayran bıraktı. Fotoğrafları görenler, ‘Süpersatar’ın 66 yaşında olduğuna inanamadı!

Magazin

İNGİLİZLER DE SÜPERSTAR'A HAYRAN OLDU! Pop müziğin Diva’sı Ajda Pekkan, günden güne gençleşiyor, onu görenler 66 yaşında olduğuna asla inanamıyor. Dış görüntüsü kadar yaşam enerjisiyle de dikkat çeken ‘Süperstar’ın son hayran kitlesi ise İngiltere’den…

Bir tekstil firması için çekilen mayolu pozlarını kardeşi Semiramis Pekkan’ın oğlu Zoran’a gönderen Pekkan, Zoran’ın arkadaşlarını hayrete düşürmüş. Teyzesi Ajda Pekkan’ın fotoğraflarını arkadaşlarına göstererek, “Teyzem 66 yaşında” diyen Zoran, kimseyi bu duruma inandıramamış. İngiliz gençlerden büyük iltifat alan Ajda Pekkan, yeğenine, “Yaşımı saklama rahat rahat söyle” demiş.Ajda Pekkan'ın mayolu pozları..

Foto galeri için tıklayınız..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: