İNGİLTERE'DE OKUYUP SANATÇI OLACAK

Geçtiğimiz hafta kızı Melisa ile Londra'ya giden Sibel Can, kızını Cambridge College'ın yatılı kız lisesine yazdırdı. Sanat eğitiminin ağırlıkta olduğu okula Eylül'de başlayacak olan Melisa, annesi gibi müzikle iç içe olacak

Magazin

İNGİLTERE'DE OKUYUP SANATÇI OLACAK Eşi Sulhi Aksüt ile bir türlü boşanamayan Sibel Can, şimdi de evlat hasreti çekecek... Sulhi Aksüt'ün oğulları Emir yüzünden eve gelip gitmesine sinirlenen Hakan Ural'dan olan çocukları Melisa ve Engincan evi terkederek tepki göstermiş, Melisa bu ayrılığa daha fazla dayanamayarak eve dönmüştü. Tüm bu sıkıntıları geride bırakmak için çaba sarfeden ünlü şarkıcı, geçtiğimiz hafta kızı Melisa'yı da yanına alarak Londra'ya gitti.

MÜZİĞE ÇOK YETENEKLİ!
Londra'da okul araştırması yapan ve kızını Cambridge College yatılı kız lisesine yazdıran Can, "Melisa için çok güzel bir okul seçtik. O, sanatın tüm dallarına özellikle de müziğe karşı çok yetenekli... Okulu da buna göre seçtik. Zaten ben de hafta sonları yanına giderek, kızımı yalnız bırakmayacağım" dedi. Melisa dört yıl boyunca sanatın tüm dallarını içeren lisede eğitimini tamamlayacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: