İNGİLTERE’NİN SEVİMLİ ÇAPKINI JUDE LAW

Paris Match magazin dergisi en karizmatik erkekler sıralamasında üçüncü sıraya koyduğu İngiliz aktör Jude Law’ın hızlı yaşamını ve fırtınalı aşklarını yazdı..

Magazin

İNGİLTERE’NİN SEVİMLİ ÇAPKINI JUDE LAW New York'lu dört kadının maceralarını anlatan 'Sex and the City 2'de kahramanlardan birinin bebeğine bakan hoş görünümlü dadı, arkadaşlarını huzursuz eder. Kızlar 'Jude Kanunu' gereği bu güzel dadıya hemen kapının gösterilmesi gerektiğini savunur. İngilizce 'law' kelimesinin 'kanun' anlamına geldiğini hatırlatırsak, işaret edilen kişi açıktır: Jude Law.
İngiliz aktör, bu kadınların kendisine atıfta bulunmasını, 2005 yılında çocuklarının dadısıyla yaptığı bir kaçamağa borçlu. Law, onu terk eden nişanlısı Sienna Miller ve hayranlarından özür dilemek zorunda kaldığı bu olay hakkında konuşmaktan rahatsız. Yaşlanmaktan korkmadığını söylüyor. Dünyada barışı sağlama hedefindeki sivil toplum örgütlerini destekliyor. Özel hayatında dış görüntüsüne fazla dikkat etmediğini belirtiyor. People dergisi tarafından 'Yaşayan En Seksi Erkek' seçilmesine şaşırdığı söyleyen aktör, kendisine 'star' denilmesini de önemsemiyor. Zaten Fransa'nın Saumur kentine yerleşen anne ve babasını ziyaret etmek için sık sık trene biniyor.

Dayanılmaz cazibe
Ne çok kırılgan, ne çok sert fiziğiyle neredeyse feminen çizgileri olan, 'V' yaka bir kazağı içine bir şey giymeden taşıyabilen, manikürlü elleriyle gazetecilere çay ikram eden bu adamda kadınlar ne buluyor? Sakin ve olumlu bir karakter. Ona bakınca hayalci, havalı ve iyi eğitimli bir genç olduğu hemen hissediliyor.
Peki ya kariyeri? Kendini ciddi bir oyuncu olarak gören Law, tiyatro aşkının sinemadan önce geldiğini itiraf ediyor. Broadway'e giden yola çok erken çıkan aktör, tiyatro sahnesinde ilk rolünü 17 yaşında aldı. 1994 yılında 'Alışveriş' (Shopping) isimli filmdeki rol arkadaşı Sadie Frost'la büyük aşk yaşadı. Çocuklarının annesi Frost'la 1997'de evlendi. 1997 yılında Clint Eastwood'un yönettiği 'Gattaca'daki rolüyle dikkat çekmeyi başardı.
'Soğuk Dağ'ın çekimleri sırasında Nicole Kidman'la aşk yaşadığı dönemde üçüncü çocukları Rudy'yi dünyaya getiren Sadie Frost'u depresyon dolu günler bekliyordu. Çift boşanacaklarını 2005 yılında açıkladı. Kavgalı geçen bu sürecin sonunda Sadie, aktörün mal varlığının yarısını almakla kalmadı, Primrose Hill'de beraber yaşadıkları malikaneye de sahip oldu. Law ise Maida Vale'de bir rezidansta yalnız başına yaşamaya başladı.

Çapkınlığa devam
Bu dönemde çapkınlıklarını sürdüren oyuncuyla kısa süreli ilişkisinin ardından hamile kaldığını açıklayan model Samantha Burke da 2009 yılında Sophia isimli bir çocuk dünyaya getirdi. Dört çocuk babası olan Law, eski nişanlısı Sienna Miller ile yeniden barıştı. Aktör, Vanity Fair dergisine verdiği röportajda yaşadıklarının ardından hiperaktif bir insan olduğunu ve daha çok genç olmasına karşın hayatı yakalamak için artık çok az uyuduğunu söylüyor.

Cadde
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: