Inna'nın "O Ses Türkiye" hayali

Romanyalı sanatçı Inna, yeni single çalışması "Gimme Gimme" ile youtube kanalında kısa bir süre içinde izlenme rekoru kırıyor.

Kültür-Sanat

Inna'nın "O Ses Türkiye" hayali Youtube kanalında yayınladığı “Gimme Gimme” şarkısıyla kısa bir süre içinde müzikseverlerin beğenisi toplayan Inna, yeni şarkısı için: “ Enerjisi bol, neşeli, eğlenceli ve partiler için mükemmel bir şarkı yayınladığım için çok heyecanlıyım. Müzik şirketim Global Records ve çalıştığım tüm ekibe sonsuz teşekkürler ediyorum.” diyor.
Inna “Gimme Gimme” şarkısının sözlerini David Cienta ile birlikte yazdı. Bestesini ise birçok ünlü şarkıcının hit şarkılarını besteleyen Marco&Seba yaptı.

13 MİLYON KİŞİ “GİMME GİMME” KLİBİNİ İZLEDİ.
Şu ana kadar youtube kanalında 13 Milyon kişi tarafından izlenen “GIMME GIMME” klibi Meksika’da çekildi. Klibin yönetmeni Edward Aninaru, görüntü yönetmeni ise John Perez. Yönetmen Edward Aninaru daha önce de Inna ile “wow” ve “Innidia” kliplerinde birlikte çalıştı.


INNA, TÜRKİYE’DE KONSER TURNESİNE ÇIKMAYI PLANLIYOR.
Single çalışmasından sonra Brezilya ve Arjantin'de turneye çıkan Inna, turneden sonra, ülkesi Romanya’da yayınlanacak olan “O Ses Çocukların” programında jüri üyeliği yapacak.

Türkiye’de çıkardığı şarkılarla büyük ilgi gören ve konserler veren Inna, yeni single “Gimme Gimme” ile de listelerde yerini alacak gibi görünüyor. Yakın zamanda Türkiye’ye gelip bir konser turnesi yapmak istediğini, ayrıca ülkemizde yayınlanan “O Ses Türkiye” programında da jüri üyesi olabileceğini söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: