İNŞALLAH BİR GÜN BEN DE EVLENİRİM

Haberler Anında Cebinizde Hürriyet Mobil Haberler Anında Bilgisayarınızda Haber Alarmı Haber Kaçırmaya Son Hürriyet Mind Sitene Haber Ekle Kazan Bumerang Hadise, Eurovision Şarkı Yarışması'nın ardından ilk büyük konserini Zonguldak'ta verdi. Ereğli ilçesinde düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali'nin ilk akşamında sahneye çıkan şarkıcı, yaklaşık 10 bin kişiyi şarkılarıyla coşturdu.

Magazin

İNŞALLAH BİR GÜN BEN DE EVLENİRİM Daha önceki konserlerinin aksine bu kez şarkılarını canlı olarak seslendiren Hadise, "Canlı orkestramızla ilk kez sahneye çıkıyorum, inşallah beğenilir" dedi.

Besteci Sinan Akçıl ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme gelen genç şarkıcı, konseri sırasında seyircilerden yeni evlenenlerin ellerini kaldırmasını istedi ve "Allah, hepinizi mutlu etsin. İnşallah bir gün benim de başıma gelir" diye konuştu. Mini sahne kostümleriyle dikkat çeken Hadise, konserin sonunda Ereğli eski Belediye Başkanı CHP’li Halil Posbıyık ile çiftetelli oynadı. Posbıyık, konuşması sırasında Michael Jackson’ın 2010 yılında Ereğli'de konser vermek için söz verdiğini, ancak bunun kısmet olmadığını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: