INSIDE ISTANBUL AÇILIYOR!

Inside İstanbul, İstanbul gecce hayatının yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor. 6 Nisan Cuma akşamı kapılarını açacak olan mekan, görkemli açılışıyla İstanbullu gecce kuşlarına eğlence şöleni yaşatacak.

Magazin

INSIDE ISTANBUL AÇILIYOR! Eğlence merkezi haline gelen Ortaköy, 6 Nisan Cuma geccesi çok görkemli bir açılışa ev sahipliği yapacak..

Farklı dekorasyonu, özel ışıklandırma sistemi ve ambiyansıyla diğer mekanlardan sıyrılacak olan Inside İstanbul'un ilk gecceki konukları fantezi müziğinin en güçlü kadın vokallerinden Ebru Yaşar, büyüleyen danslarıyla Asena ve pop müziğinin yeni starlarından Mutlu Genç..

Gözalıcı şovlar, hiçbir yerde görmediğiniz özel performanslar ve çok özel sürprizler de o gecce Inside İstanbul'da sizi bekliyor..

Sektöre oldukça hızlı bir giriş yapacak olan mekan, bundan sonra da sürpriz isimlerle eğlence hayatına yön vermeye başlayacak..

Kaliteli ve farklı bir mekan arayışı içindeyseniz, 6 Nisan Cuma akşamı Inside İstanbul'u keşfedin deriz, eminiz gecce rotanızı Inside İstanbul'a çevirmeden eğlenemeyeceksiniz..

Bunlarda ilginizi çekebilir: