İNTERNET SİTESİNDE SANSÜRE İZİN VERMEDİ!

Tarkan’ın internet sitesi yenilendi. Sitenin basın bölümünde şarkıcının gözaltına alınmasıyla ilgili haberler de bulunuyor..

Magazin

İNTERNET SİTESİNDE SANSÜRE İZİN VERMEDİ! Uzun bir aradan sonra “Adımı Kalbine Yaz” albümüyle yeni bir başlangıç yapan Tarkan, internet sitesi 'Tarkan.com'u da yeniledi. Mart ayında uyuşturucudan gözaltına alındıktan sonra pasif hale getirilen siteyi yeniden güncelleyen ünlü sanatçı, bir çok yeniliğin yanında süprizlere de imza attı.
Megastar yaşadığı kötü günleri unutmak yerine “uyuşturucu kullanmak suçundan gözaltına alındığı” dönemde hakkında çıkan haberleri internet sitesine koydu. Sitenin “basın” bölümünde ünlü sanatçının gözaltına alındığı ve serbest bırakılmasıyla ilgili 13 haber yer alıyor.

Tarkan biyografisi
Megastar'ın isteği doğrultusunda bir çok yeniliğe imza atılan sitede ayrıca ünlü sanatçının en güncel haberleri, fotoğrafları ,videoları, biyografi, diskografi, galeri, video, extra, basın ve aktivizm ana başlıklarıyla şekillendirildi. Sitede ünlü sanatçının müzikal geçmişine, desteklediği sosyal sorumluluk projelerine geniş yer veriliyor. Sevgi Sanlı tarafından kaleme alınan Tarkan biyografisi, Tarkan'ın kişisel ve müzikal duruşunu anlatıyor. Galeride, Tarkan'ın konser fotoğraflarından ve stüdyo çekimlerinden seçilmiş özel kareler yer alıyor. Tarkan'ın konser takvimi ve Tarkan'la ilgili güncel haberler de siteden izlenebiliyor.

Tarkan'dan Senar'a moral ziyareti
Tarkan, konser için geldiği Bodrum'da, Türk Sanat Müziği'nin efsane sesi Müzeyyen Senar'ı ziyaret etti. 4 yıl önce geçirdiği felç nedeniyle zor günler yaşayan Senar'ı (91), kızı Feraye ile birlikte Bodrum'daki evinde ziyaret eden Tarkan, sanatçının sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: