İntikamı acı oldu!

Yakışıklı oyuncu Robert Pattinson, kendisini evli bir yönetmenle aldatan eski sevgilisi Kristen Stewart'ın en yakın arkadaşıyla aşk yaşıyor

Dünya Magazin

İntikamı acı oldu! Tüm dünyada büyük beğeniyle izlenen ve gişe rekorları kıran 'Twilight / Alacakaranlık ' serisiyle ünlenen ve Hollywood 'un en çok kazanan oyuncularından biri olan Robert Pattinson, kendisini evli bir yönetmenle aldatan eski sevgilisi Kristen Stewart'tan öcünü yavaş yavaş alıyor. Stewart'tan ayrıldıktan sonra ilk olarak güzel oyuncunun yakın arkadaşı Katy Perry ile flört eden Pattinson, şimdi de eski sevgilisinin en yakın arkadaşıyla beraber.

Pattinson'ın aşk yaşadığı isimse; podyumların en ünlü isimlerinden Riley Keough. Victoria's Secret mankenleri arasında yer alan ve Dior başta olmak üzere birçok ünlü modaevinin reklam yüzü olan Keough, müziğin efsane ismi Elvis Presley'nin torunu! Amerikan basını, Pattinson'ın güzel mankenle yaklaşık bir aydır birlikte olduğunu yazdı. Stewart'a yakın kaynaklar da, "Kristen büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Riley onun en yakın arkadaşıydı ve Robert ile yaşadığı her detayı Riley biliyordu. İkisinin beraber olduğu düşüncesi onu mahvediyor" diyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: