iPad kullananlara müjde!

iPad kullanıcılarının çok uzun süredir bekledikleri bir uygulama daha, nihayet geliyor!

Yaşam

iPad kullananlara müjde! Microsoft'un, iPad kullanıcıları için MS Office sürümü hazırladığı bir süredir kulaktan kulağa dolaşıyordu. iPad sürümü için oldukça geç kalan Microsoft'un bu hatasını, 27 Mart'ta düzenlenecek Microsoft etkinliğinde yapacağı duyuru ile gidermeye çalışacağı konuşuluyor.

Microsoft'un yeni CEO'su Satya Nadella'nın ilk kez sahneye çıkacağı etkinlikte, bulut bilişim ve mobil konseptinin odak noktası olması bekleniyor.

iPhone'daki MS Office uygulamasına benzeyeceği düşünülen iPad Office yazılımının iPad için çok daha zengin özelliklere sahip olacağı düşünülüyor. Ayrıca, kullanıcılar uygulamayı çalıştırabilmek için Office 365 aboneliği açmak zorunda kalacaklar ki, bu da Microsoft'un Apple müşterilerine doğrudan ulaşabilmesi anlamına gelecek.

Etkinlik sırasında tüm basının gözü de yeni CEO Satya Nadella üzerinde olacak zira bu onun uluslararası basın mensupları karşısındaki ilk büyük sınavı olarak kabul ediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: