İPEK TUZCUOĞLU YENİDEN EVLİLİĞE ADIM ATIYOR!

İpek Tuzcuoğlu ile Enver Selim Kurtoğlu yarın akşam nişanlanıyor. Üçüncü evliliğini yapacak olan oyuncu, bu kez öncekilerin aksine geleneklere uyduğunu söyledi.

Magazin

İPEK TUZCUOĞLU YENİDEN EVLİLİĞE ADIM ATIYOR! Ayrıldıkları yönünde haberler çıkan İpek Tuzcuoğlu ile Enver Selim Kurtoğlu, bu dedikoduları yalanlamakla kalmadı, bir de sürpriz yaptı. “Bizi yıpratmak için etrafa mikrop salan insanlar var ama biz aşımızı olduk” diyen Tuzcuoğlu, 26 Ocak’ta (yarın) nişanlanacaklarını açıkladı. ikili, alyanslarını tanıştıkları yerde, Hotel Les Ottomans’da takacak.

Ünlü oyuncu, yaklaşık 80 kişilik bir tören yapacaklarını, törende yüzükleri babası Ilgar Tuzcuoğlu’nun takacağını söyledi ve ekledi: “İlk kez prosedürlere uyuyorum. Ailelerin onayını alarak, örf ve adetlerimize uygun biçimde yapıyoruz her şeyi... Acele etmiyoruz. Böylesi çok daha güzel. Artık kimse bizi mutsuz edemez...”

İpek Tuzcuoğlu ile at çiftliği sahibi Enver Selim Kurtoğlu’nun ilişkisi, ünlü oyuncunun 11 Kasım’daki doğum gününde çekilen fotoğrafların internette yayılmasıyla duyulmuştu. İkili, bu karelerin basına yansımasından sonra ilişkilerini ilan etti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: