iPhone 4 tekrar piyasaya sürülücek!

Yeni bir iddiaya göre Apple, 4 senelik iPhone 4'ü Hindistan'da tekrar piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yaşam

iPhone 4 tekrar piyasaya sürülücek! Apple’ın eskiyen iPhone’larına yazılım desteğini keserek onları ölüme terk ettiği biliniyor. Son olarak iPhone 3G ve 3GS de Apple’ın gözden çıkardığı cihazların başında yer alıyor. Ancak iPhone 4’e sıra geldiğinde işler değişiyor.

Economic Times of India’nın ‘endüstri kaynaklarına’ dayandırdığı son rapora göre Apple Hindistan’a özel olarak iPhone 4’ü tekrar diriltmeye karar verdi. Sadece bu ülkede satışa sunmayı planladığı iPhone 4’ler ülke çapında orta halli bir akıllı telefon olarak raflardaki yerini alacak. Şirketin iPhone 4’ü seçmesindeki neden ise ucuz olması dolayısıyla çok satacağı sanılan iPhone 5C’nin hayal kırıklığı yaşatması ve Hindistan’ın ekonomik durumuna göre iPhone 4’lerin yüksek bir satış potansiyeline sahip olması.

iPhone 4 üretimini halihazırda durdurmuş olan şirket, mevcut stoklarını bu şekilde eritmeyi planlarken, bir hafta içinde cihazın satışa sunulması bekleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: