İRAN'DA ZORUNLU KAPANDIM!

DENİZLİ'de ‘Umut’ filminin gösterimine katılan sanatçı Zeynep Tokuş, TRT'de yayınlanacak ‘Ayrılık’ dizisi için giydiği kara çarşafın keyifli olmadığını, ancak inançlara da saygı gösterdiğini söyledi....

Magazin

İRAN'DA ZORUNLU KAPANDIM! Murat Aslan'ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerinde Zeynep Tokuş, Fikret Hakan, Selim Erdoğan, Zafer Algöz ve Seda Bakan'ın rol aldığı ‘Umut’ filmi dün bir alışveriş merkezi'nde gösterime girdi. Filmin gösterimine Zeynep Tokuş, Selim Erdoğan ve Seda Bakan da katıldı. Davetlilerle filmi izleyen üç sanatçı, daha sonra söyleşiye katıldı. Hayranlarının filmle ilgili sorularını yanıtlayan sanatçılar, ardından imza vererek fotoğraf çektirdi.

Zeynep Tokuş, TRT'de yayınlanacak olan ‘Ayrılık’ dizisi için mecburen kara çarşaf giydiğini söyleyerek, “Dizinin bazı bölümleri İran'da çekildi. Burada mecburen kapanmak zorundasınız. Uçaktan iner inmez, kapanacaksınız. Yoksa kapıdaki görevliler ülkeye almıyor. Kara çarşaf giymek alışık olduğumuz bir şey değil. Keyifli olduğu da söylenemez. Kara çarşaf giyenlere sıcak günlerde Allah kolaylık versin. İnsanların inançlarına saygı duyarım. Sonuçta çoğumuzun annesi ve anneannesi kapalıdır” dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: