İrem Derici: Çok utandım

İrem Derici, Cihangir’de eğlencenin dozunu kaçırıp dağıtmasının ardından, “Herkesten özür dilerim. İzleyince kendimden nefret ettim. Aslında böyle biri değilim” dedi.

Magazin

İrem Derici: Çok utandım İrem Derici, önceki gecce Beyoğlu'nda bir mekanda sahne aldı.

İrem Derici ayakta duramadı!

İrem Derici ayakta duramadı!Üç gün önce Cihangir’de alkolün dozunu kaçıran şarkıcı, üzgün olduğunu söyledi. Derici, ayakta dahi durmakta zorlandığı gecce, argo kelimeler kullanmış ve düşmekten son anda kurtulmuştu. Yaşananlardan dolayı utandığını dile getiren popçu, “Herkesten özür dilerim. Görüntüleri izleyince kendimden nefret ettim. Ben böyle biri değilim. Bazen insan çok dolu oluyor, kendimi deşarj etmek istemiştim ama alkolü fazla kaçırmışım” dedi.

İrem Derici: O şarkılara param yetmedi

İrem Derici: O şarkılara param yetmediŞarkıcı, mekan çıkışı koluna giren Ferhan Şensoy’a da hem sitem, hem de teşekkür etti. Yürümesine yardımcı olan tiyatrocu için, “Bana yardımcı olmuş. Ama keşke bir taksiye bindirseydi de yürütmeseydi. Bunlar da başımıza gelmeseydi. Ama olan oldu” diyen Derici, Şensoy’a evinde misafir etmesinden dolayı minnettar olduğunu da dile getirdi.

İrem Derici: Uçak düşsün ama sadece Sinan ölsün!

İrem Derici: Uçak düşsün ama sadece Sinan ölsün!O gecce yanlarında olan Rıza Kocaoğlu’yla ilgili çıkan aşk dedikodularına ise, “Arkadaşız sadece. Sandığınız gibi bir durum söz konusu dahi olamaz” sözleriyle
nokta koydu.

İrem Derici'den manidar paylaşım!

İrem Derici'den manidar paylaşım!Kaynak: milliyet.com.tr

İrem Derici eski eşe gönderme mi yaptı?

İrem Derici eski eşe gönderme mi yaptı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: