İrem Derici de o kervana katılıyor!

Şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından bir takipçisinin yazdığı yoruma cevap verince kitap yazdığı ortaya çıktı.

Magazin

İrem Derici de o kervana katılıyor! Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen İrem Derici, geçtiğimiz günlerde bir fotoğraf paylaşınca takipçilerinin kafasını karıştırdı. Derici fotoğrafa, "Kimseyi üzmediğin ve özgürlük alanına salça olmadığın sürece istediğin gibi yaşayabilirsin bu hayatı. Keza yaşamalısın. Madonna ve Justin Timberlake’in bir düet şarkısı vardır 4 Minutes diye; orada Justin der ki “Bu gecce ölürsem en azından şunu diyebilirim ‘Her istediğimi yaptım!’ Eee peki senden ne haber?” O yüzden ne yapıyoruz? Sarkastik insanları seviyoruz. Soğan cücüğünü sıkıp kendine keyif icat eden insanları seviyoruz. Bir de 31 yaşında olsa da ruhunda ikamet eden 13 yaşındaki kızın sözünden çıkmayan popçuları seviyoruz. Beni beni. Bihter’ini" notunu düştü.

Bir takipçisi ise ne dediğini anlamayınca şarkıcıya, "O kadar kitap okudum kafam karışmadı kadın yazdığı iki satırlık yazıda beynimi yaktı sen kitap yazma abla" dedi. Derici ise, "Vallahi yazıyorum iki senedir, geçmiş olsun" deyince sanatçının yazar olmak için kolları sıvadığı ortaya çıktı.

İşte o konuşma:


İrem Derici, Genco Ecer’den neden ayrıldığını açıkladı!

İrem Derici, Genco Ecer’den neden ayrıldığını açıkladı!İrem Derici'den olay açıklamalar!

İrem Derici'den olay açıklamalar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: