İrem Derici: Gıybet masalarının bir numaralı mevzusu benim!

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı albümü Dantel ile beğeni toplayan ve yakında GZone ile Universal-EMIın sürpriz bir müzik projesinde yer alacak olan İrem Derici, Türkiye'nin eşcinsel yaşam ve kültür dergisi GZone için Jülide Güngörün objektifinin karşısına geçti.

Magazin

İrem Derici: Gıybet masalarının bir numaralı mevzusu benim! GZone dergisine konuşan İrem Derici, "Özellikle video izlenmelerin çok konuşuldu. Sektörde beklenmedik -nedense- bir çıkış yapan sanatçıların başarısını kabullenememe gibi bir durum olduğunu düşünüyor musun?" sorusuna çok çarpıcı bir cevap verdi. Derici şöyle söyledi:

"Tabii ki. 20 sene uğraşıp didinip bir kariyer yapıyorlar, hop diye İrem diye bir kız çıkıp dengeleri alt üst ediyor. Destek olan da çok oldu ama gıybet masalarının bir numaralı mevzusu benim uzun zamandır. Konuşsunlar konuşsunlar, onlar konuştukça büyüyorum, kanatlarım açılıyor."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: