İrem Derici isyan etti: Bir de mikrofon uzatıp röportaj yapıyorsunuz!

İrem Derici'nin evinin kapısına gelerek taciz ettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu E.K. (33), adli kontrol kararıyla serbest bırakılmıştı. Şarkıcı, şikayetçi olduğu kişi ile röportaj yapanlara isyan etti.

Magazin

İrem Derici isyan etti: Bir de mikrofon uzatıp röportaj yapıyorsunuz! Şarkıcı İrem Derici'nin Harbiye'de oturduğu evin kapısına gelerek taciz ettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu E.K. (33), çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararıyla serbest bırakılmıştı. Derici yaşadığı korkuyu sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla dile getirdi. "Psikolojim mahvoldu, korkular içerisindeyim" diyen ünlü popçu, şikayetçi olduğu kişi ile röportaj yapan habercilere de sitem etti.

İrem Derici şöyle konuştu:

"Yani ne diyeyim lanet olsun! Adam salınıyor, o yetmiyor 2 saat önce tekrar evimin oralarda elini kolunu sallaya sallaya gezerken kendisine mikrofon uzatılıyor! Şaka mısınız ya! Şu saatten sonra başıma bir şey gelirse sorumlusu buna çanak tutanlardır! Yazıklar olsun!

Ben 1 haftadır korkular içerisindeyim, can güvenliğim yok, bunu sağlamak için elimden geleni yapsam da atılan bir adım yok! BEN HAKKIMI TAM OLARAK HANGİ PLATFORMDA ARAMALIYIM?"


HAZAL KAYA DA DESTEK VERDİ!

İrem Derici'nin bu çıkışına Hazal Kaya'dan da destek geldi. Oyuncu, "İnanılır gibi değil" diyerek yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: