İrem Derici, Lide Şahin'im annesi Didem Şahin ile ilk kez aynı karede

Önceki akşam Beyoğlu'nda bir mekanda sahne alan Selami Şahin’i izlemeye İrem Derici, sevgilisi Lider Şahin ve Didem Şahin ile birlikte geldi. İrem Derici, müstakbel kayınvalidesi Didem Şahin'le ilk kez aynı karede yer aldı.

Magazin

İrem Derici, Lide Şahin'im annesi Didem Şahin ile ilk kez aynı karede Ünlü sanatçı Selami Şahin, önceki akşam Beyoğlu'nda bir mekanda sahne aldı. Sanatçıyı dinlemeye gidenler arasında eşi Didem Şahin, oğlu Lider ve sevgilisi İrem Derici de vardı.

Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan sanatçı, “Yeni albüm çalışmalarıma başladım, 10 şarkı hazır” dedi.

Oğlu Lider’in de albüm yapacağını söyleyen Şahin, “Kendisine destek vermiyorum çünkü kulvarımız farklı. Ekmeğin nasıl kazanıldığını tek başına görecek” dedi. Sanatçı, oğlunun Derici’yle ilişkisine dair sorular üzerine de şunları söyledi: “Lider, 31 yaşını bitirdi. Arkadaş onun arkadaşı, bizimse evladımız. İrem’i istemediğimize dair haberler çıktı. Bunlara gerek yok, çocuklar kendi hayatını yaşayacak. Eşimi günah keçisi seçtiler.”

Bu sırada araya giren Didem Şahin ise, “Aramızda hiç sorun yok, konseri birlikte izleyeceğiz. Aile olarak baştan beri bir problem yaşamadık” açıklamasını yaptı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: milliyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: