İrem Derici son 4 yılını özetledi

Adını geniş kitlelere duyuracak ilk single'ını 4 yıl önce 9 Kasım'da çıkaran İrem Derici, sosyal medya hesabından paylaştığı uzun bir mesajla dördüncü yılını kutladı.

Magazin

İrem Derici son 4 yılını özetledi 9 Kasım 2012'de çıkardığı "Bensiz Yapamazsın" şarkısıyla müzik piyasasına müthiş bir giriş yapan İrem Derici, daha sonra çıkardığı tüm single'larında başarısının üstüne koyarak şu an pop dünyasında kalıcı bir yer edinmeyi başardı. Genç şarkıcı, kendisine başarılı bir kariyerin ilk kapılarını açan "Bensiz Yapamazsın" single'ının ilk çıkış tarihini unutmayarak Instagram hesabından uzun bir mesaj paylaştı. Derici, yine tüm dobralığıyla geçen 4 yılını anlattı;

"9 Kasım 2012. Beni damarınıza sokup canınıza katmanızın 4. yılı bugün. Şu dakika, şu an… Melih Kibar’ın emaneti ‘Bensiz Yapamazsın’ ile bir yola baş koydum. Çok çalıştım, hep şeffaf oldum, gün be gün bütün delileri topladım etrafımda. B.ktan bir klişedir ‘Aile olduk’ demek ama olduk mu? Olduk! ‘Fan’ kelimesini sevmedik, insanlar birbirini tanıyıp suç ortağı olduktan sonra arkadaş olurlar, dostluğa bağlar mevzu. O yüzden bizim ismimiz ‘Tımarhane’ oldu. Her deli bir diğerini gördüğünde çomağını sakladı. Nice 44’lerimize olsun o zaman benim canım sorunlularım, hasarlı kıymetlilerim. Tımarhane olarak bu albüm kapağını çeken Nihat Odabaşı delisine de bir selam çakalım o zaman. Benimkiler, sizi de deli gibi seviyorum! Yola devam ederken dahil olanlar, vazgeçilmezler…"

İrem Derici'den burun estetiği itirafı

İrem Derici'den burun estetiği itirafıİrem Derici ile Lider Şahin evleniyor mu?

İrem Derici ile Lider Şahin evleniyor mu?İrem Derici: 29 yaşındayım ve hala çıtırım!

İrem Derici: 29 yaşındayım ve hala çıtırım!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: