İrem Derici ve eşi Rıza Esendemir'in ayrılığı olay oldu

Büyük aşkla evlendiği Rıza Esendemir'le ayrılık aşamasına gelen İrem Derici'nin takipçileri, şarkıcının yakından çıkaracağı yeni albümü için reklam yaptığını iddia etti.

Magazin

İrem Derici ve eşi Rıza Esendemir'in ayrılığı olay oldu Ünlü popçu İrem Derici ile eşi Rıza Esendemir’in boşanacakları haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Şarkıcının eşiyle olan tüm fotoğraflarını Instagram hesaplarından silip, profilinde yazan Esendemir soyadını kaldırması boşanacakları iddialarını daha da güçlenmişti.


Fakat Rıza Esendemir’in önceki gün Derici’yi takibi bırakması ve yeniden takip etmesi ikilinin hayranlarını birbirlerine düşürdü.


Kısa sürede eşinin fotoğraflarını bir bir silen İrem Derici’ye hayranları eleştiri mesajları atmaya başladı. Bir takipçisi “Reklam kokan hareketler bunlar” diye yazarken başka bir takipçisi ise “Sabah Rıza Esendemir’in fotoğrafları vardı.Gazetelerde haber çıkınca o da silmiş. Reklam olduğu besbelli” notunu yazdı.


Bu arada bir çok hayranı ise İrem Derici’ye destek mesajları atarken, Instagram’da 2.5 milyon takipçisi bulunan güzel şarkıcının sayfasının en üstünde yeni albümü ‘Dantel’in çıkış tarihinin yazması ise dikkat çekiyor.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: