İrem Derici'den Işın Karaca'ya jet yanıt!

"İrem Derici biz evliyken Sedat'a evlilik teklif etti" iddiasında bulunan Işın Karaca'ya İrem Derici sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi.

Magazin

İrem Derici'den Işın Karaca'ya jet yanıt! Işın Karaca bu sabah Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa isimli magazin programına konuk oldu. Şarkıcı kızı Mia'nın babası Sedat Doğan'la evli olduğu dönemde İrem Derici'nin Sedat Doğan'a evlenme teklifinde bulunduğunu söyledi

Işın Karaca'dan şoke eden İrem Derici itirafı!

Işın Karaca'dan şoke eden İrem Derici itirafı!Işın Karaca şöyle konuştu:

"İrem Derici, Venedik'te eşime evlenme teklifi etti. Bunun fotoğrafını bana attılar sonra hemen avukatımı aradım boşanma davasını açtım. Hiç kimse mutsuz olduğu bir yerde durmamalı. İrem Derici'nin babası bir reklam filmi için Sedat'ı çağırmıştı. Orada babası bana kızının O Ses Türkiye'de bir şey olmadığını söyledi repertuvar verdim ancak sonra aramadı aramamasının nedeni buymuş. İrem Derici zaten kendi eşine de aynı yerde evlenme teklifi etmiş. Ben bunları biliyordum. Ben onu sevmiyorum, sesini de sevmiyorum. Hepimizin değerleri başka. İrem Derici'nin tavrını tarzını beğenmiyorum. Hepimizin yoldan çıktığı bazı durumlar olmuştur. Ama bunu şöhretle bilmemneyle kapatamazsın. Hiç karşılaşmadık ama karşılaşırsak gözünün içine bakmak istiyorum."

İrem Derici'den ilginç sözler!

İrem Derici'den ilginç sözler!İREM DERİCİ YANIT VERDİ!

Işın Karaca'nın bu iddialarına İrem Derici'nin cevabı gecikmedi. Sosyal medyada bir açıklama yayınlayan Derici, konuyu yargıya taşıyacağını söyledi.

Demet Akalın’dan İrem Derici’ye “Saygısız” çıkışı...

Demet Akalın’dan İrem Derici’ye “Saygısız” çıkışı...İrem Derici'nin açıklaması şöyle:

"Beni birileri kendiyle karıştırmış.
Yıllar önceye dönüp bir bakacak kendine.
Google Amca'ya yazınca o dönem bir magazincinin kendi ağzından anlattıkları duruyor.
Hatta o magazincinin bu hanımefendi ile ilgili verdiği röportajda her şey var.
Bu iftiraya yasal süreci başlatıyorum."

İrem Derici de o kervana katılıyor!

İrem Derici de o kervana katılıyor!Bunlarda ilginizi çekebilir: