İrem Derici'den Kerem Tunçeri'ye destek!

Aslı Enver ile Kerem Tunçeri'nin aşk yaşadığına ilişkinin iddialar magazin gündemine bomba gibi oturmuştu... İlişkinin duyulmasının ardından bazı sosyal medya fenomenleri Kerem Tunçeri'nin kendilerine Mesajlar attığını ileri sürerek konuşmaları ifşa etmişlerdi. İrem Derici'den eski basketbolcuya destek geldi: "Ver avukata hocam, hemen ver."

Magazin

İrem Derici'den Kerem Tunçeri'ye destek! Aslı Enver'le aşk yaşadığı yönünde iddiaların magazin sayfalarında yer alması üzerine bir çok sosyal medya kullanıcısı Kerem Tunçeri'nin kendisine mesajlar gönderdiğini belirterek konuşmaları ifşa etmişti. Bunun üzerine Tunçeri bir açıklama yaptı ve "Adımı kullanarak manipülatif iddia ve paylaşımlarda bulunan kişilere yönelik; vicdana ve iyi niyete en fazla ihtiyaç duyduğumuz günlerde tüm haklarımı koruyacağımı, siber saldıralara izin vermeyeceğimi, tazminat davaları açılması için gerekli başvuruların yapıldığını kamuoyuna saygı ile paylaşırım." dedi

Kerem Tunçeri'den ilk açıklama:

Kerem Tunçeri'den ilk açıklama: "Vicdana ve iyi niyete..."İREM DERİCİ'DEN DESTEK!

Yaşananların ardından İrem Derici, Kerem Tunçeri'ye bir destek mesajı paylaştı. Şarkıcı, Twitter'dan şöyle yazdı:

"Kimse kimseye dm’den yürümüyor değil mi, sadece malum kişi. Rahatsız oluyorsan bakma, cevap verme, bas engeli. Ayrıca özel yazışmaların paylaşılmasının baya yaptırımı olan bir suç olduğunu çok iyi biliyorum, “ifşa” adı altında meşrulaştıramazsınız. Ver avukata hocam, hemen ver."


Aslı Enver’le aşk yaşadığı iddia edilen Kerem Tunçeri ifşa oldu!

Aslı Enver’le aşk yaşadığı iddia edilen Kerem Tunçeri ifşa oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: