İrem Derici'den Lider Şahin itirafı

Dün akşam ekrana gelen "Bir Hülya Avşar Sohbeti"nin konuğu olan İrem Derici, sevgilisi Lider Şahin ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. İrem Derici, Lider Şahin'in kendisine şarkı vermediğini söyledi.

Magazin

İrem Derici'den Lider Şahin itirafı
Star TV'de Cuma akşamları ekrana gelen "Bir Hülya Avşar Sohbeti"nin bu haftaki konuğu ünlü şarkıcı İrem Derici'ydi. Programda samimi açıklamalar yapan İrem Derici, TV8'de yayınlanan "Rising Star Türkiye" yarışmasına katılıp bugünlere nasıl geldiğini anlattı.

İrem Derici sosyal medyadan sıkıldı

İrem Derici sosyal medyadan sıkıldıYarışmada kendisine dönmeyen Mustafa Sandal ile uzun zaman sonra aynı yarışmanın jürisi olduğunu kaydeden Derici, o duyguların tarif edilemeyeceğini ifade etti.

"Lider, bana şarkı vermedi"

İrem Derici, sevgilisi Lider Şahin ile ilgili de ilginç itiraflarda bulundu. Lider şarkı istediğini söyleyen Derici, Lider'in kendisine şarkı vermediği söyledi.

İrem Derici ve Lider Şahin'in aşk tatili

İrem Derici ve Lider Şahin'in aşk tatiliİrem Derici, programda ilginç bir de anısını anlattı. Belgrad'a gittiğini, orada sahnede bir müzisyen grup olduğunu ve çıkıp o gruba şarkı söylemek için doğum günü olduğu yalanını söylediğini açıklayan Derici, aslında doğum gününe 2 hafta kaldığını ama şarkı söylemek için bu yalanı uydurduğunu açıkladı.

İrem Derici: Aleyna Tilki'yi kıskanıyorum!

İrem Derici: Aleyna Tilki'yi kıskanıyorum!

Bunlarda ilginizi çekebilir: