İrem Derici'den manidar paylaşım!

İrem Derici yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak eski eşi Rıza Esendemir ile balayında çekilmiş olan fotoğraflarını paylaşarak akılları karıştırmıştı.

Magazin

İrem Derici'den manidar paylaşım! İrem Derici, sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden...Takipçileri tarafından yaptığı her paylaşım dikkat çekerken, geçtiğimiz günlerde Instagram hikayesinde eski eşi Rıza Esendemir ile gittikleri balayından fotoğrafları paylaşarak kafaları karıştırmıştı.

İrem Derici eski eşe gönderme mi yaptı?

İrem Derici eski eşe gönderme mi yaptı?Fotoğraflara pembe ve mavi kalp koyarak eski eşe gönderme mi yapıyor sorusunu akıllara getirmişti.

Meclis Başkanı İsmail Kahraman'dan İrem Derici'nin sözlerine tepki!

Meclis Başkanı İsmail Kahraman'dan İrem Derici'nin sözlerine tepki!
İrem Derici'nin adı Barış Murat Yağcı ile aşk dedikodularına karışmış fakat bir dedikodu halinde kalmıştı. Her iki tarafta ilişkiyi doğrulamamıştı.

Murat Yağcı aşk iddialarına son noktayı koydu!

Murat Yağcı aşk iddialarına son noktayı koydu!Aşkta aradığını bulamayan Derici, bugün Twitter hesabından ise, duygusal bir paylaşım yapmasıyla dikkatleri çekti. Derici Twitter hesabına, “Yalnızlığı da çok seversek o da çeker gider mi?” yazdı. Derici'nin takipçileri, "Abla noluyor", "Sen yalnız değilsin", "Seni sevmeyen ölsün", "Aşk acısı mı çekiyorsun?", "Yalnızlıktan sıkılmış aşık olmak istiyor" gibi yorumlarda bulundu.

İrem Derici'nin o paylaşımı...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: