İrem Derici'den olay paylaşım!

İrem Derici'nin Instagram'dan yaptığı "yüzüklü" paylaşım olay oldu. Akıllara "evleniyorlar mı?" sorusu geldi.

Magazin

İrem Derici'den olay paylaşım! İrem Derici dansçısı Ataberk Özdene ile aşk yaşamaya başlamıştı. Özdene'nin eski aşkı YouTuber Gökçe Yıldırım ise "İrem sevgilimi elimden aldı" diyerek büyük bir polemiğin fitilini yakmıştı.

İrem Derici ise gelen eleştirilere kulak asmadan Ataber Özdene ile aşkına devam etse de sosyal medyadan da manidar paylaşımlar yapmaya devam ediyor.


Söz yüzüklü paylaşım yapan popçunun bu hareketi akıllara 'Evleniyorlar mı?' sorusunu getirdi. Köpeğinin fotoğrafını, "Çünkü insanların yüksek bir yüzdesi leş festivali oğlum. İki güzel fotoğrafını paylaşırız, olan senin marshmallow kalbine, zeytin gözüne olur. Teker teker gelmeyin, 3'er 5'er gelin. Tek tek uğraşmak çok sıkıcı' açıklamasıyla paylaşan İrem Derici adeta kendisini eleştirenlere de meydan okudu. Fotoğrafta aynı yüzüğü işaret parmağına takan bir erkek yanında oturuyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: