İrem Derici'ye eski eşinden şok sözler!

Geçen hafta babası Suat Esendemir'in ölümüyle zor günler geçiren radyocu Rıza Esendemir, önceki gece Karaköy'de görüntülendi

Magazin

İrem Derici'ye eski eşinden şok sözler! Muhabirlerin "Başınız sağ olsun. Eski eşiniz İrem Derici sizi arayıp baş sağlığı diledi mi?" sorusuna Rıza Esendemir, "Sağ olsun çelenk göndermiş. Benim için ne kadar da samimiyetsiz bir çelenk o. Onu yollamak yerine bir telefon açsa daha samimi olurdu. 1996-1997 yıllarında bir ilişkim olmuştu. O kızcağız, annemin numarasını bulup aramış. Üzüntülerini iletmiş. Çok şaşırdım böyle bir vefaya. Sağ olsun.

Ayrılık sorularını duyunca bakın ne yaptı!

Ayrılık sorularını duyunca bakın ne yaptı!"HASTANEDEYKEN BİLE SELFIE PAYLAŞTI"

Tabi ben bu durumu İrem'e bağlamak istemem. Ama biz onunla kavgalı veya dövüşlü boşanmadık. Keşke beni aramasa bile annemi arasaydı. O hastanedeyken, ben en sevdiği çiçekleri yolladım. Yoğun bakımda olduğu için gitmedim hastaneye. Gerçi o oradayken bile selfie paylaştı, neyse. İrem'in babası (Hulisi Bey) rahmetli babamın arkadaşıydı. Sağ olsun o aradı, tekrar teşekkür ederim" cevabını verdi.

İrem Derici ile Ataberk Özdene ayrıldı mı?

İrem Derici ile Ataberk Özdene ayrıldı mı?İrem Derici'den olay paylaşım!

İrem Derici'den olay paylaşım!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: