İrem Derici'ye olay yorum!

Instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaşan İrem Derici'ye bir takipçisi yorum olarak "Abla neden çok sık sevgili değiştiriyorsun? Ayran gönüllü müsün yoksa?" yazdı. Derici'den takipçisine cevap gecikmedi.

Magazin

İrem Derici'ye olay yorum! Ünlü popçu İrem Derici, radyocu Rıza Esendemir ile 2 yıllık evliliğini 2016 yılında noktalamıştı. Boşanmanın ardından usta sanatçı Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile bir dönem aşk yaşayan Derici, sonrasında kısa süre Genco Ecer ile birlikte olmuştu.

İrem Derici: Yol yakınken terk et beni!

İrem Derici: Yol yakınken terk et beni!İrem Derici son olarak ise dansçısı Atakan Özdene yeni bir aşka yelken açmış fakat çift geçtiğimiz günlerde yollarını ayırmıştı. Aşta bir türlü aradığını bulamayan ünlü popçuya, bir takipçisi konu hakkında yorum yaptı.

Takipçisinin yazdığı "Abla neden çok sık sevgili değiştiriyorsun? Ayran gönüllü müsün yoksa?" yorumuna kayıtsız kalamayan Derici, cevap olarak beyin emojisi koyup "Almaz mıydınız, ben de çok var" yazdı.


Işın Karaca: İrem Derici'yi görmeye tahammülüm yok!

Işın Karaca: İrem Derici'yi görmeye tahammülüm yok!İrem Derici'nin pişmanlığı!

İrem Derici'nin pişmanlığı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: