Irmak Ünal coştu bir kere!

Emre Karabacak'tan yaklaşık 1 ay önce boşanan Irmak Ünal, kaslı vücuduyla adeta şov yapıyor.

Magazin

Irmak Ünal coştu bir kere! Irmak Ünal 2010'da evlendiği Emre Karabacak'tan 1 ay önce boşanmıştı. Kaslı vücuduyla art arda poz vermeye başlayan Irmak Ünal ''Bu karelerle insanları spora teşvik ediyorum'' dedi.

Irmak Ünal 2000’de evlendiği DJ Taj Valdespino'dan 2006’da boşanmıştı. İki çocuğunun babası iş adamı Emre Karabacak ile 2010’da nikah masasına oturdu. Bu evlilik de 1 ay önce bitti. Irmak Ünal geçenlerde evlilikle ilgili Şamdan Dergisi’ne samimi açıklamalarda bulundu:

"Evliliğimizi kurtarmak için elimizden geleni yaptık. Sonunda sevgi ve saygı çerçevesinde bitirdik. Evlilikle ilgili 'İçi sizi, dışı bizi yakar' lafı meğer ne doğruymuş! Bunu anladık. Daha önce de evlendim, boşanmak istemedim. Ama başaramadım. Evlilikte problem yaşayan biri de olabilirim. Çünkü 1.5 yaşındayken annem ve babam boşandı. Anne, annane, çocuk üçgeninde büyüdüm. Belki bunun etkisi vardır. En azından sorunu böyle açıklıyorum. İlişkide 'sevgililik' boyutunu kaybetmemek gerek. Eski eşim Emre'nin bana olan sevgisinin azaldığını düşünmüyorum. Birlikteyken asla bir sadakatsizlik yaşanmadı. Evliliği üçüncü kişiler bitirmedi. Son 6 yılda kendimi çocuklarıma adamıştım. Mesleki olarak bir şeyler yapmak istedim ama yapamadım. Şimdi kardeşim Yağmur ve babam Cihan Ünal ile ortak projelerimiz var. Ses getireceğine inanıyoruz."

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: