İŞ AYRI EVLİLİK AYRI

Evlilik fuarını ziyaret eden Funda Arar, evliliğinin onuncu yılında nikah tazelemek istediğini söyledi..

Magazin

İŞ AYRI EVLİLİK AYRI Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen evlilik fuarını ziyaret eden Funda Arar, sanat dünyasındaki evliliklerin ego savaşlarının kurbanı olduğunu belirtti.

2004 yılında müzisyen Febyo Taşel ile dünyaevine giren Funda Arar, evliliklerinin 10. yılında nikah tazeleyebileceklerini belirterek şunları söyledi: 'Sanat dünyasında mutlu evlilik için iki taraf da özverili davranmalı. Evde iki ünlü varsa veya birarada çalışıyorlarsa egoların geri plana atılması gerekir. Bence sanat dünyasındaki insanlar bunu uygulamadığı için evlilikler yürümüyor. Biz iyi idare ediyoruz. Sahnede iş arkadaşı, evde karı-kocayız.'

Arar yakın zamanda çocuk sahibi olmak istediğini de sözlerine ekledi. Ünlü sanatçı nisan ayında çıkaracağı Türk Sanat Müziği albümünün hazırlıklarına son hızla devam ettiğini anlatarak, 'Yaza doğru da sıfır kilometre şarkılardan oluşan yeni bir albümle sevenlerimin karşısına çıkacağım' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: