İŞADAMI EFE ÖNBİLGİN EŞİNDEN AYRILDI!

İşadamı Efe Önbilgin, 16 ay önce evlendiği ve bir erkek bebek dünyaya getiren eşi Duygu Ekşi’den anlaşmalı olarak boşandı. Kendisi için 15, bebeği için ise 10 bin lira tedbir nafakası isteyen Duygu Ekşi’ye mahkeme 6 bin lira nafaka bağladı.

Magazin

İŞADAMI EFE ÖNBİLGİN EŞİNDEN AYRILDI! İstanbul 1. Aile Mahkemesi’nde görülen davada Önbilgin’in, eski eşi ve bebeğine ayda toplam 6 bin lira nafaka vermesi kararlaştırıldı. Eski manken Deniz Akkaya ile olan birlikteliğinden Ayşe adlı bir kızı olan Önbilgin, kızı için de aylık 6 bin 300 TL nafaka ödüyor. Önbilgin, Deniz Akkaya ile evlenmesi beklenirken, Kasım 2010 tarihinde sürpriz bir kararla üniversite arkadaşı Duygu Ekşi ile evlenmişti. Ancak Duygu Ekşi mayıs ayında evi terk eden Önbilgin’e evliliklerinin 9. ayında boşanmak için dava açtı. Boşanma davası sırasında bir erkek bebek dünyaya getiren ve kendisi için 15, bebeği için ise 10 bin lira tedbir nafakası isteyen Duygu Ekşi’ye mahkeme 6 bin lira nafaka bağladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: