İ.ŞEŞEN, "CİNSELLİK YOKSA AŞKTAN SÖZ EDEMEYİZ!"

Ünlü müzisyen İlhan Şeşen, eşinden boşanma sürecini ve Gündoğarken'den ayrılışını anlattı

Magazin

İ.ŞEŞEN, "CİNSELLİK YOKSA AŞKTAN SÖZ EDEMEYİZ!" Ünlü müzisyen İlhan Şeşen, “Eşime kendimi bekar hissetmek istediğimi söyledim. O da kabul edince gittik boşandık. Şimdi bekar olarak birlikteyiz” dedi.

İlhan Şeşen, konuk olduğu bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu:

* Cinsellik varsa bir aşktan söz edebiliriz. Yoksa söz edemeyiz diye düşünüyorum.

* Gündoğarken benim için bitmiştir. Onlar benimle çalışmak istemiyorlar. Sonuç olarak amcalarıydım belki yordum onları. Belki de artık beni taşıyamadılar, yoruldular. Hayaller, bir proje üretmek devreye girince ben dominantlaşıyorum belki bu Burhan ile Gökhan'ı ezdi.

* İyi bir koca olmadım. Hayatım bir sürü çalkantılarla, arada birilerine takılmalarla, yeni bir aşkla parçalandı ama şimdi eşimle boşanıp iki iyi arkadaş olunca her şey çok olumlu.

* Birlikte bir konser verdik Rumelihisarı'nda Zuhal Olcay'la. Orada seyirciye “Marifet değil ama ben Zuhal Olcay'a aşığım” dedim ama karşılık gelmedi.

* Eşime kendimi bekar hissetmek istediğimi söyledim çünkü bekarlığı çok seviyorum. O da bunu kabul etti, gittik anlaşmayla boşandık ama hala beraber yaşıyoruz, hayattaki en iyi arkadaşım.
HT
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: