Işıkhan'ın muhteşem manzarasında kebap keyfi!

Işıkhan Restaurant yaz bahçesi ve teraslarıyla hem damağa hem de göze hitap ediyor.

Diğer Haberler

Işıkhan'ın muhteşem manzarasında kebap keyfi! Bostancı sahilinin incisi Işıkhan Restaurant, ustalarının hünerli ellerinden ahenkle hazırladığı lezzetli mönüsünü herkesin beğeneceği gibi işleyerek işini sanata dönüştürmüş. Hijyeni, titizliği, hürmeti, çeşitliliği, tazeliği, lezzeti ve samimiyeti ile müşterilerinin beğenisini kazanmış butik bir Türk restoranı.

Kış aylarında Işıkhan Restaurant 160 kişi kapasiteli kapalı salonları ile hizmet verirken, yaz aylarının gelmesi ve havaların sıcaklaşmasıyla 70 kişilik yaz bahçesi ile 2. ve 3. katında bulunan 140 kişi kapasiteli teraslarını faaliyete geçirdi.


Işıkhan, leziz kebaplarından tadarken, “prens adaları” ve gün batımını izleyebileceğiniz, şehrin gürültüsünden uzakta konuklarını yöresel güneydoğu lezzetleri ve özel "Işıkhan Spesiyalleri" ile misafirlerini ağırlıyor.

Ayrıca Işıkhan Restaurant grup rezervasyonları, özel yemekli toplantılar ve davetlerde ev sahipliğini mükemmel hizmet mantığıyla kusursuz uyguluyor. Catering ve paket servis de hizmet yelpazesinin önemli unsurlarından...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: