Işıl Reçber koleksiyonuyla büyüledi!

Işıl Reçber’in Duru Diamond için tasarladığı mücevher koleksiyonu hayran bıraktı!

Sosyete

Işıl Reçber koleksiyonuyla büyüledi! Işıl Reçber’in büyük merakla beklenen DuruDiamond için tasarladığı mücevher koleksiyonu şık bir davet ile moda tutkunlarının beğenisine İstanbul’un en seçkin rezidanslarından Park Residence Cadde’de sunuldu.
Stiliyle her zaman fark yaratan Işıl Reçber’in Duru Diamond için özel tasarladığı mücevher koleksiyonu özel bir davet ile tanıtıldı. Büyüleyici Işıl Reçber by Duru Diamond koleksiyonunda, altın üzerine pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir taşların kullanılarak yapıldığı tasarımlar göz kamaştırdı.Zengin tarihi ve sosyo kültürel mozaiği, eşsiz doğası, manzaraları ve marinalarıyla, İstanbul’un enerjisi en yüksek merkezi Bağdat Cadde’sinde konumlanan Park Residences Cadde’de yapılan davete cemiyet dünyası büyük ilgi gösterdi.
Işıl Reçber ev sahipliğinde yapılan davete Elif Gönlüm, Ayşe Kucuroğlu, Berrin Zorlu, Sema Basa, Aslı Şen, Pınar Tezcan Özçapkın, Hande Acar, Burcu Ziyal, Gülseren, Elif Eren, Esra Üstünkaya ve İlkem Öztürk gibi isimler katıldı.
Işıl Reçber’in şık ve stil sahibi şehir kadınını hayal ederek tasarladığı koleksiyonunun hem gündüz , hem de gece kolaylıkla kullanılabilir olması önem taşıyor. ‘’Stili ile de “fark yaratan kadın” olmak her zaman en güzeli’’ diyen Işıl Reçber, davete katılan konukları ile koleksiyonu hakkındaki bilgileri de paylaştı.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: