Işıl Reçber'den gösterişli tasarımlar!

Tercih ettiği her kıyafetle moda dünyasına ilham veren Işıl Reçber, tasarladığı ayakkabı ve giyim koleksiyonu için verdiği davete cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

Sosyete

Işıl Reçber'den gösterişli tasarımlar! 10 Karaköy A Morgans Original'de gerçekleşen, Feryal Gülman, Hakan Akkaya, Şebnem Çapa, Sitare Akdilek, Pınar Hotiç, Ayşe Kucuroğlu, Aslı Şen, Monik İpekel ve Lady Jude Cisse gibi isimlerin katıldığı davette Işıl Reçber by Zeynep Kartal ve Lidyana.com için hazırladığı Işıl Reçber for Casavie koleksiyonları büyük ilgi gördü.


Giydiği her kıyafetle adından söz ettiren cemiyet hayatının sevilen ismi Işıl Reçber ambiyansından ve korunmus tarihi dokusundan dolayı tercih ettiği ayakkabı ve giysi koleksiyonlarıyla moda severlerin karşına çıkıyor.


Tasarımcı Zeynep Kartal ile işbirliği yapan Işıl Reçber, özel gün ve gecceler için gösterişli elbiselerin yanı sıra günlük şıklığı yansıtan blazer ceket, tulum, cigarette pantolon kalem etek, dantel şort, gömlek ve kokteyl elbiseleri hazırlıyor.


Her daim yüksek topuklu ayakkabılar ile görmeye alıştığımız Işıl Reçber, ayakkabı zevkini anlattığı Işıl Reçber for Casavie koleksiyonu ile kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadınlara sesleniyor. Özel üretim derilerin kullanıldığı koleksiyon dünya markalarından hem model hem de kalite anlamında geri kalmadan ulaşılabilir fiyatlarla sadece Lidyana.com üzerinden satışa sunuluyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: