Işın Karaca: İrem Derici'yi görmeye tahammülüm yok!

Işın Karaca, Sedat Doğan'la evli olduğu dönemde İrem Derici'nin gelip Sedat Doğan'a evlilik teklif ettiğini söylemişti. İkilinin arasındaki kavga bir kez daha alevlendi. 2. Sayfa'ya konuk olan Karaca, Derici'nin fotoğrafını ekranda görünce "Kaldırın şu canlıyı ekrandan. Tahammülüm yok ona hiç" dedi.

Magazin

Işın Karaca: İrem Derici'yi görmeye tahammülüm yok! "2 Sayfa" programına konuk olan şarkıcı Işın Karaca, küs olduğu meslektaşı İrem Derici hakkında açtı ağzını yumdu gözünü.. İrem Derici ile aynı karede olmaya bile tahammülü olmadığını söyleyen Işın Karaca, olası bir kavganın daha fitilini ateşledi!

İşte Işın Karaca'nın o açıklamaları:

"Bu camia küs-barış borsası. Demet'le bu aralar görüşmüyoruz. Dilerim Demet Akalın ve İrem Derici'nin dostluğu uzun sürsün ama ben pek sanmıyorum.

İrem Derici'yi görmeye hiç tahammülüm yok. Ekranda bizi yan yana getirmeyin. Kaldırın şu canlıyı ekrandan. Tahammülüm yok ona hiç.

Işın Karaca, İrem Derici için 'O, ben Sedat Doğan'la evliyken, benim eşime evlilik teklif etti' açıklamasında bulunmuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: