Işın Karaca'dan Hande Ataizi'ne şok sözler!

Işın Karaca taciz iddiaları ile gündemden ünlü oyuncu Talat Bulut ile ilgili olarak, "Gözümle görmeden inanmam" yorumunu yaptı. Hande Ataizi ile ilgili de konuşan Karaca, "Cam seralarda yaşayanlar kimseye taş atmasın" dedi.

Magazin

Işın Karaca'dan Hande Ataizi'ne şok sözler! Talat Bulut’un Fox TV'de yayınlanan ‘Yasak Elma’ dizisinin setinde, kostüm asistanı Özge Ş.'yi taciz ettiği iddia edilmişti. Talat Bulut yaşanan skandal iddiaları yalanlasa da hakkında dava açıldı. Teker teker projeleri iptal olan ve ünlü isimlerden büyük tepki alan ünlü oyuncuyla ilgili Işın Karaca da konuştu.

Talat Bulut tanınmamak için şapka taktı!

Talat Bulut tanınmamak için şapka taktı!Önceki gün sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmayan Işın Karaca Talat Bulut’un taciz iddiaları hakkında konuştu.

Talat Bulut'un dizi dışındaki işleri de iptal oldu!

Talat Bulut'un dizi dışındaki işleri de iptal oldu!Karaca, Talat Bulut’un böyle bir şey yapacağına inanmadığını vurgulayarak, "O kadar üzücü ki bu kadar büyük bir oyuncunun baskı altında kalmış olması. İftira mı hiçbirimiz bilmiyoruz, gerçek mi hiçbirimiz bilmiyoruz. Önce bu duruma tarafsız bakmak gerekiyor. Ben hayvanlara ve çocuklara çok özen gösteririm. Bu taciz konularında da inanılmaz ses çıkaranlardanım. Ben, her insan yargı karşısında suçlu görünene kadar masumdur, felsefesine inanarak yaşayan bir insanım. Talat Bulut'u çok severim oyunculuğunu, yazdıklarını, paylaştıklarını beğenirim. Talat Bulut’a konduramıyorum, kondurmak istemiyorum” şeklinde konuştu.

Hande Ataizi’nin Talat Bulutla ilgili taciz iddialarına ise Işın Karaca, "Cam serada oturanlar taş atmamalı. Suçluluğu kanıtlanmamış bir insan üzerinde böyle bir şey yapmak kendine reklam yapmaktır. Hepimiz yeri gelince susmasını biliyoruz. Reklam yapmanın bir anlamı yok çünkü. Susacaksın, sonra çanak senin kafanda kırılıyor. Kendi gözümle görmeden inanmam" dedi.

Hande Ataizi:

Hande Ataizi: "Beni de taciz etmişti!"

Bunlarda ilginizi çekebilir: