Işın Karaca'nın sağlık durumu nasıl?

Işın Karaca geride bıraktığımız günlerde yüzünde maske olan bir fotoğraf paylaşmış ve influenza virüsü ile uğraştığını duyurmuştu. Ünlü şarkıcıdan hastalığı hakkında yeni bir paylaşım geldi.

Magazin

Işın Karaca'nın sağlık durumu nasıl? Geçtiğimiz günlerde hakkında bebek istediği yönünde haberler çıkan Işın Karaca, çıkan bu haberleri yalanlamıştı.

Işın Karaca:

Işın Karaca bu defa sağlık sorunlarıyla ilgili paylaşım yaptı. Influenza virüsü ile boğuştuğunu hesabından duyuran Karaca, yaptığı son paylaşımda hastalığının devam ettiğini açıkladı. Yaklaşık dört gündür halsiz bir şekilde yatmaya devam ettiğini söyleyen Işın Karaca şu satırları yazdı:

“Hala yataktan çıkamadım canlar ama bu durum afili fotoğraflarımdan paylaşmama engel değil… Toparlanıp hızlıca süslenmek dileği ile… Yataktan çıkmadan yaşamımın 4. Günü. Pestilden hallice bir kıvamdayım ama yavaştan toplamaya başladım. Allah her türlü hastalıkla mücadele eden canlara deva versin. Amin… Gelen geçmiş olsun mesajlarınız ayrı #canımınyarısı na gösterdiğiniz ilgi ayrı.. Cansınız ve ne kadar teşekkür etsem az kalır… Influenza kol geziyor. Ateş, eklem, kas, Boğaz baş ağrısı. Hepsi üst üste gelince adına influenza diyorlar… Dikkat edin.”

Işın Karaca'dan gönderme!

Işın Karaca'dan gönderme!Işın Karaca duygulandırdı!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: