İŞLETMECİLERİN ÇIĞLIĞI ARTARAK DEVAM EDİYOR!

Masa operasyonlarına karşı tepkiler artarak devam ediyor. Bugün 18.00'de işletmecilerle beraber halk da Taksim Meydanı'na yürüyerek tepkilerini göstermeye devam etti.

Magazin

İŞLETMECİLERİN ÇIĞLIĞI ARTARAK DEVAM EDİYOR! Beyoğlu ve çevresinde düzenlenen masa operasyonlarına henüz tatmin edici bir açıklama gelmemesi tepkilerin artarak devam etmesine sebep oluyor. Bugün 18.00'de Galatasaray Lisesi önünde toplanan Beyder (Beyoğlu Eğlence Yerleri Derneği) üyeleri ve işletmecilere çok sayıda vatandaş da destek verdi.

Bu kez belediyeye tepkileri göstermek adına Beyoğlu Belediye Binası yerine Taksim Meydanı'na yürünerek basın açıklaması yapıldı. Beyder üyeleri iki kez belediye meclisi toplantılarına katılmalarına rağmen sadece 'çalışmalar sürüyor' yanıtını aldıklarını ve Beyoğlu Belediye Başkanı'nın Beyder üyeleriyle toplantıdan kaçındığını belirttiler. Ayrıca belediye tarafından verilen iftar yemeklerinin hiçbirine davet edilmediklerini de belirten Beyder üyeleri 'düzenlemeye dair makul bir yol haritası ilen edildiği takdirde bir daha ağzımızı açmayacağız' diyerek tepkilerini gösterdiler.

Olaylar netleşip bir açıklık getirilene kadar her çarşamba 18.00'de Galatasaray Lisesi önünde toplanılmaya devam edileceği de özellikle duyuruldu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

HABER: Ebru Erke

FOTOĞRAFLAR: Damla Arık
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: