İşletmesi sular altında kaldı! Hayko Cepkin felaketi anlattı!

Dün Ege’yi etkisi altına alan sel felaketi sanatçı Hayko Cepkin'i de vurdu.

Magazin

İşletmesi sular altında kaldı! Hayko Cepkin felaketi anlattı! Selçuk - Şirince yolu üzerindeki dere yatağının taşması ile bölgede bulunan birçok ev ve iş yerleri sular altında kaldı.

Şarkıcı Hayko Cepkin'in de kamp alanının bulunduğu işletme büyük zarar gördü. Yaklaşık 150 bin TL maddi hasarın oluştuğu işletmenin istinat duvarları yıkıldı. Hayko Cepkin'in işlettiği kamp alanında bulunan çiftlik hayvanları son anda kurtarıldı. Hayko Cepkin şunları söyledi: "Selçuk'ta yaşanan sel felaketinde, herkeste olduğu gibi bizde de, yani Varil Camping'de de ciddi hasar meydana gelmiştir. Tüm bebeklerimizi Özcan ve Yücel beyin büyük özverisi kurtarmıştır. Doğa verir doğa alır, herkes sağlam gerisi boş benim için... Herkesi tahliye ettik herkes huzurlu. İyi ki işletme kapalı ve konaklayan kimse yoktu. İşletmeyi bu yıl ısrarla açmamak malum olmuş demek ki..."

Asena Atalay'dan Hayko Cepkin paylaşımı!

Asena Atalay'dan Hayko Cepkin paylaşımı!Asena Atalay'ı şaşırtan soru!

Asena Atalay'ı şaşırtan soru!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: